• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові нагородили найкращих спортсменів та тренерів за підсумками 2022 року: перелік

Перш за все, нагородили спортсменів, які здобули медалі на XIII зимових Паралімпійських іграх і міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених», та їх тренерів

У четвер, 29 грудня, у Львові нагородили найкращих спортсменів, тренерів, спортивні федерації та директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста за підсумками 2022 року.

Про це повідомили в управлінні спорту ЛМР.

Перш за все, нагородили спортсменів, які здобули медалі на XIII зимових Паралімпійських іграх і міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» (м. Гаага, Нідерланди), та їх тренерів. Так, відзнаки отримали:

• Кравчук Василь Васильович — здобув золоту медаль з лижних перегонів на XIII зимових Паралімпійських іграх, які проходили у Пекіні (Китай). Спортсмена нагородили премією у розмірі 250 тисяч гривень;
  • Любіжанін Володимир Юрійович — тренер чемпіона Паралімпійських ігор з лижних перегонів Василя Кравчука, т.в.о. начальника КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури й спорту інвалідів «Інваспорт». Тренера нагородили премією у розмірі 100 тисяч гривень;
  • Легкодух Віктор Вікторович — чемпіон «Ігор Нескорених» у 2022 році у м. Гаага (Нідерланди) у штовханні ядра. Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 тисяч гривень;
  • Галушка Ігор Олександрович — чемпіон «Ігор Нескорених» 2022 року (м. Гаага, Нідерланди) у веслуванні на тренажерах. Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 тисяч гривень;
  • Калитюк Сергій Миколайович — срібний призер зі стрільби з лука у команді на «Іграх Нескорених» 2022 року у м. Гаага (Нідерланди). Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 тисяч гривень;
  • Афанасьєв Дмитро Купріянович — срібний призер зі стрільби з лука у команді на «Іграх Нескорених» 2022 року у м. Гаага (Нідерланди). Спортсмена нагородили премією у розмірі 100 тисяч гривень;
  • Шах Леся Ярославівна — тренерка зі стрільби з лука, яка працює з воїнами та ветеранами. Її вихованці Калитюк Сергій та Афанасьєв Дмитро на змаганнях «Ігри Нескорених 2022», що відбулись у квітні у м. Гаага (Нідерланди), у командному заліку зі стрільби з лука здобули срібну медаль. Тренерку нагородили премією у розмірі 20 тисяч гривень.

Також нагородили громадські організації за підсумками 2022 року, зокрема:

• ГО «Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України» — впродовж року спортсмени з вільної боротьби зайняли призові місця на чемпіонатах Європи, які відбулися в Хорватії, Румунії, Болгарії, Італії та Угорщині, здобувши 5 золотих медалей, 2 срібних медалей та 1 «бронзу». На чемпіонатах світу, які відбулися в Іспанії та Сербії, спортсмени здобули 1 срібну медаль та 2 «бронзи»;
  • ГО «Федерація стрілецького спорту Львівської області» — впродовж року спортсмени зі стрільби кульової зайняли призові місця на чемпіонаті Європи, який відбувся в Польщі, здобувши 2 золоті медалі, 1 срібну медаль та 1 «бронзу». На чемпіонаті світу, який відбувся в Єгипті, спортсмени добули 2 золоті медалі. За підсумками виступу на ЧС Павло Коростильов виборов ліцензію на участь у XXXIII літніх Олімпійських Іграх, які відбудуться у 2024 р. в Парижі;
  • ГО «Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини» — впродовж року спортсмени з веслування на байдарках та каное здобули 1 бронзову медаль на чемпіонаті Європи, який проходив у Сербії, та 2 бронзові медалі на чемпіонатах світу, які відбувались в Канаді та Угорщині.