• Новини Львова
  • Найкращий особистий результат в сезоні: львів’янин виступив на етапі юніорського кубка світу з санного спорту

сани, сніг, перегони, спортсмен

Даниїлу Марціновському 30 грудня виповниться 18 років

Протягом двох днів, 9 та 10 грудня, в німецькому Вінтерберзі проходив 3-й етап юніорського кубка світу з санного спорту. Найближче до подіуму українці були у командній естафеті. Зокрема, четвірка з львів'янином Даниїлом Марціновським фінішувала п'ятою.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Натомість в одиночних змаганнях Даниїл став сьомим і це його найкращий результат в сезоні.

Раніше на першому етапі львівський санкар фінішував десятим, а на другому - восьмим. Вони пройшли з 30 листопада до 3 грудня в Ліллегаммері (Норвегія).

Додамо, що Даниїлу Марціновському 30 грудня виповниться 18 років, він вихованець Львівського фахового коледжу спорту, тренується під керівництвом Олега Жеребецького і Світлани Жидкової.

Нагадаємо, львівські санкарі успішно виступили на перших стартах нового сезону. Чемпіоном України серед чоловіків в одномісних санках став Антон Дукач. А на Кубку України досвідчений олімпієць фінішував другим, поступившись Андрієві Мандзію з Тернопільщини. Третім на обох турнірах став якраз таки Даниїл Марціновський.