Парабіатлоніст зі Львівщини здобув три медалі на етапі Кубка світу у Фінляндії

Загалом українські спортсмени на цих змаганнях здобули 27 медалей різного ґатунку

Паралімпійський чемпіон Василь Кравчук здобув для України три медалі на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. В активі уродженця Сколівщини у фінському Вуокатті три медалі у змаганнях з біатлону.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Василь Кравчук з Олександром Алексиком із Закарпатської області здобув бронзову медаль в естафеті, «бронзу» в спринті на 7,5 км та «срібло» в індивідуальній гонці на 12,5 км.

Загалом українські спортсмени на Кубку світу у Фінляндії здобули 27 медалей різного ґатунку.

Нагадаємо, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі на Турківщині, що у Львівській області, стартував чемпіонат України з біатлону. Про розклад змагань та перші результати можна дізнатись, перейшовши за посиланням.