• Головна
  • Війна
  • Хакери ГУР зламали сервери російського Міноборони

Хакери ГУР зламали сервери російського Міноборони

Хакери ГУР зламали сервери російського Міноборони

ГУР, зокрема, отримало доступ до службової документації заступника міністра оборони РФ

Кіберфахівці Головного управління розвідки України зламали сервери Міноборони Росії. Українські розвідники отримали доступ до наказів, звітів, розпоряджень та інших документів російського Міністерства оборони, повідомили у пресслужбі ГУР у понеділок, 4 березня.

За даними спецслужби, у результаті DDoS-атаки ГУР заволоділо програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало Міноборони РФ, а також до секретної службової документації.

“Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між >2000 структурних одиниць силового відомства Росії. Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок”, — написали у ГУР.

Завдяки зламу серверів, українська розвідка отримала службову документацію заступника міністра оборони РФ ― Тимура Іванова. “Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів МО РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів — усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ»”, — повідомили у пресслужбі ГУР.

Нагадаємо, нещодавно українські хакери зламали найбільший російський інтернет-портал “Маіl.ru”. Доступ до акаунтів “Маіl.ru” втратили усі користувачі, які перебувають поза межами Росії, доступу також не мала частина внутрішніх клієнтів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності