• Головна
  • Війна
  • Міноборони підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію

Міноборони підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію

Український військовий

Найближчим часом законопроєкт планують внести на погодження Уряду

Міністерство оборони підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. У ній врахували всі пропозиції, погоджені з депутатами на засіданнях Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Про це у четвер, 11 січня, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

“Наші воїни потребують ротацій та відпусток. Наші воїни потребують можливості відновитися. Наші воїни мають право знати, що їх чекає, та планувати власне життя. Законопроєктом про мобілізацію планується встановити чіткий термін служби по мобілізації – і це потрібно кожному воїну”, — написав Умєров.

Міністр оборони зазначив, що над мобілізаційним законопроєктом працювали пів року представники всіх фракцій парламенту, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств. Після реєстрації законопроєкту у парламенті Умєров разом з командою Міноборони, Головнокомандувачем Залужним, Начальником Генштабу Шапталою брали участь в обговореннях та закритих нарадах — пояснювали необхідність цього рішення.

“Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо. Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Це чесно. Строковиків треба нарешті відпустити додому. Це правильно”, — заявив Рустем Умєров.

Попередню редакцію законопроєкту 11 січня офіційно відкликали — документ повернули на доопрацювання. За словами голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, рішення ухвалили за результатами закритої наради з військовим командуванням і погоджувальної ради.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності