• Головна
  • Україна
  • Сирський має карт-бланш на будь-які кадрові зміни у ЗСУ — Зеленський

Сирський має карт-бланш на будь-які кадрові зміни у ЗСУ — Зеленський

Сирський має карт-бланш на будь-які кадрові зміни у ЗСУ — Зеленський

Від Сирського президент очікує конкретні пропозиції щодо подальших змін та дій України

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський має повноваження на будь-які кадрові зміни в армії. Про це заявив Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні у суботу, 2 березня.

Президент наголосив, що він щодня отримує доповіді від військових щодо ситуації на полі бою, а Головком та командувачі щодня перебувають на фронті “саме там, де потрібно”

“У Головкома – карт-бланш на кадрові зміни в армії, в штабах – будь-які. Всі українські командири мають знати фронт, відчувати фронт – реальні потреби. Мають реально бути із солдатами, сержантами. Бути такими, якими потрібно, щоб досягати українських цілей”, — сказав Зеленський у зверненні.

За словами президента, на початку наступного тижня Сирський має повернутися з фронту та надати йому детальну доповідь та пропозиції щодо змін і подальших дій України.

Нагадаємо, 8 лютого Володимир Зеленський призначив Олександра Сирського новим Головнокомандувачем ЗСУ. Наразі Сирський відвідує передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності