У Львові новонародженій дівчинці видалили велику кісту з яєчника

Кіста розміром з тенісний м'ячик: у Львові прооперували немовля
Фото: pexels

У немовляти при народженні діагностували рідкісне захворювання, тому дівчинку довелося оперувати

Львівські лікарі прооперували новонароджену дівчинку з великою кістою яєчника, повідомили у п’ятницю, 29 березня, у Центрі дитячої медицини.

Кісту у новонародженої діагностували ще в утробі

Як йдеться в повідомленні, новонароджена Злата з батьками приїхали із Червонограда. Ще в утробі дитині діагностували кісту порожнини малого таза. До львівської лікарні немовля поступило на 7 день від народження. Вже тут лікарі виявили у дитини величезну кісту лівого яєчника і вирішили провести втручання лапароскопічним методом  . Малечі видалили кісту діаметром понад 8 см.

Дівчинці провели унікальну операцію

“Ця операція унікальна тим, що зроблена лапароскопічно. У новонароджених дітей застосування малоінвазивного методу втручання є у досить малій кількості через малий обʼєм живота. У нашому Центрі це вже не вперше ми оперуємо новонароджену дитину саме таким методом. Це, по суті, ювелірна робота. І є гарні післяопераційні результати нашої команди,” — наголосив медичний директор з хірургічної роботи Богдан Мальований.

На 5-ту добу після втручання дівчинку успішно виписали додому у задовільному стані. У лікарні зазначили, що така патологія є лише в однієї новонародженої дитини із двох тисяч.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності