Dragon Capital запустила в експлуатацію першу частину індустріального парку в Рясне

Dragon Capital запустила в експлуатацію першу частину індустріального парку в Рясне

Йдеться про складський комплекс площею 14,4 тис. кв.м

Інвестиційна компанія Dragon Capital ввела в експлуатацію першу чергу індустріального М10 Lviv Industrial Park. Йдеться про складський комплекс класу А площею 14,4 тис. кв.м, повідомили у компанії у понеділок, 26 лютого.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю підтвердила готовність до експлуатації першої черги індустріального парку. “Ми розпочали будівництво М10 Lviv Industrial Park ще до повномасштабного вторгнення… Радіємо, що першу чергу цього масштабного проєкту вдалось успішно завершити. У цей складний для бізнесу час, задача держави – максимально сприяти інвесторам, які зберегли активність, і приємно бачити, коли держслужбовці це розуміють”, — заявив гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала.

У компанії зазначили, що проєкт підсилить інфраструктурну спроможність України, він створить робочі місця і сприятиме залученню додаткових інвестицій в країну. Подальший розвиток індустріального парку М10 передбачає будівництво складських комплексів у форматі build-to-suit (проєктування та будівництво об’єкта під замовника). “Статус індустріального парку надає його резидентам можливість отримати особливі преференції у вигляді податкових пільг, а сертифікація за міжнародними стандартами зеленого будівництва BREEAM підтвердить енергоефективність, економічність та екологічність будівлі”, — написали у пресслужбі Dragon Capital.

Нагадаємо, у жовтні індустріальний парк М10 Lviv Industrial Park першим в Україні отримав страхування від воєнних ризиків. Індустріальний парк отримав гарантію на суму до 9,1 млн доларів. Страхування покриває воєнні ризики впродовж 10 років.

Довідково: М10 Lviv Industrial Park – новий індустріальний парк, який розбудовується компанією Dragon Capital у промисловій зоні мікрорайону Рясне-2. Територія парку охоплює площу 23,5 га та складається із шести ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення загальною площею 140 тис. кв.м.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності