Майно збанкрутілого ТОВ “Яблуневий Дар” виставили на аукціон

Фото з відкритих джерел

Це вже третя спроба продати майно заводу

Майно збанкрутілого виробника концентрованих соків “Яблуневий Дар”, у четвер, 4 січня, виставили на аукціон. Стартова ціна об'єкта — понад 53 млн грн. Про це LVIV.MEDIA стало відомо з сайту Prozorro.Продажі.

Аукціон з приватизації має відбутися 15 січня 2024 року. Замовником виступив арбітражний керівник Ігор Шимчишин.

Аукціон із продажу майна “Яблуневого Дару” вже оголошували у червні 2023 року. Тоді початкова ціна об’єкта становила 64 млн грн. Однак торги скасували з технічних причин. Наступні торги оголосили у грудні 2023 року зі стартовою ціною 66,2 млн грн. Ці торги не відбулись через відсутність учасників, тож майно виставили на повторний аукціон зі зменшеною ціною: 53 млн грн.

До складу майнового комплексу входять 493 позиції, серед них: нежитлові будівлі, транспорт, обладнання, машини та інше рухоме майно. Згідно з інформаційною карткою об’єкта, майно розташоване у трьох областях – Львівській, Вінницькій та Хмельницькій. 

У серпні 2022 року Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ТОВ “Яблуневий дар” та дозволив відкрити ліквідаційну процедуру. Арбітражний керівник Ігор Шимчишин повідомив, що “Яблуневий Дар” не має достатніх власних оборотних коштів для погашення боргів, а його діяльність протягом останніх років є збитковою.

За даними системи youcontrol засновником ТОВ “Яблуневий Дар” є зареєстрована на Кіпрі компанія “"Амеліана Холдинг ЛТД", бенефіціарним власником вказаний мешканець Ліхтенштейну Рольф Зегер. Раніше ТОВ “Яблуневий Дар” входило до групи компаній “T.B. Fruit” – одного з найбільших переробників фруктів і ягід в Україні під торговою маркою "Galicia". “T.B. Fruit” належало львівському бізнесмену Тарасу Барщовському. 

У березні 2023 року Тараса Барщовського оголосили у розшук у Польщі. Його підозрюють в організації злочинного угрупування, боргах кредиторам та несплаті податків. Зокрема, низка польських садівників звинуватили Барщовського шахрайстві – бізнесмен нібито закуповував у фермерів яблука, але не заплатив за них. Свої збитки польські фермери оцінюють у 14 млн злотих (93,5 млн грн).

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності