• Головна
  • Війна
  • Полтавський ТЦК просить поліцію доставити йому близько 30 тисяч ухилянтів

Полтавський ТЦК просить поліцію доставити йому близько 30 тисяч ухилянтів

У Полтавській області розшукують 30 тисяч "ухилянтів".

Цих людей підозрюють у порушенні двох статей Кодексу про адмінпорушення

У Полтавській області поліцейські мають доставити до відділів ТЦК та СП близько 30 тисяч людей. Про це Суспільному 28 березня розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Ухилянти скоїли два адміністративні правопорушення

Звернення до поліції подали щодо тих, хто вчинив адміністративне правопорушення за двома статтями. Йдеться про порушення правил військового облік" та порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

"Є така процедура, що поліція за нашим зверненням повинна доставити людину до ТЦК. Людина, яка порушила адміністративний кодекс, на нього формується протокол, потім ухвала від начальника ТЦК. І якщо людина не сплатила штраф, то тоді звернення щодо доставлення. Зазвичай, це люди, які після отримання повістки не з’явилися до ТЦК", — повідомив Роман Істомін.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення у розшуку ТЦК на Івано-Франківщині перебувають 36 тисяч військовозобов’язаних. Йдеться не лише про тих осіб, які не прибули по повістці до територіального центру комплектування, а й про тих, які не повідомили передбачені законом дані, чи іншим способом ухилилися від призову.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності