• Головна
  • Війна
  • Зеленський нагородив бійців ГУР за знищення російського катера «Івановець»

Зеленський нагородив бійців ГУР за знищення російського катера «Івановець»

Вручення нагород бійцям ГУР. Фото: ОП

Президент подякував воїнам за складну операцію

У суботу, 3 лютого, президент Володимир Зеленський вручив нагороди бійцям ГУР за виконані спецоперації, зокрема знищення російського ракетного катера «Івановець». Зеленський вручив розвідникам ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, ордени «За мужність» ІІІ ступеня, повідомили в ГУР.

«Багато зроблено вами, багато зроблено воїнами ГУР і на землі, і на морі. Росія справді відчуває біль від ваших дій, від дій ваших побратимів, і це важливо, щоб російські винуватці цієї війни втрачали щоденно від неї», — наголосив Зеленський.

Президент особливо відзначив успішну спецоперацію ГУР у Криму, йдеться про ураження російського ракетного корабля «Івановець». «Складна операція на рейді озера Донузлав – шість прямих влучань морських дронів у корпус «Івановця». Це було справді сильно. І я дякую вам за цю силу», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, Головне управління розвідки в ніч на 1 лютого знищило ракетний катер «Івановець» Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Криму. Катер здійснював рейд в озері Донузлав, отримав кілька влучань та затонув. За даними розвідки, пошуково-рятувальна операція росіян на озері не була успішною.

Пізніше голова ГУР Кирило Буданов повідомив, що катер знищили шістьма прямими влучаннями морських дронів «MAGURA V5» українського виробництва. Безпілотниками керував підрозділ безпілотників 13-ї групи ГУР МО.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності