Вихідний код «Дії» став доступним на Github

Джерельний код «Дії» опублікували у відкритому доступі

«Дія» відкрила код мобільної та серверної частин

Міністерство цифрової трансформації відкрило джерельний код застосунку «Дія», який тепер можуть використовувати інші країни для створення власних державних сервісів, або сторонні розробники для створення своїх застосунків на базі «Дії».

Як зазначили в Міністерстві цифрової трансформації, тепер IT-фахівці та уряди інших країн зможуть ознайомитися із логікою роботи застосунку та використати код для створення державних сервісів на його основі. IT-фахівці зможуть використати найкращі рішення для створення аналогів «Дії» та власних застосунків на базі відкритого коду, але для цього потрібно буде доєднатися до публічної ліцензії.

У міністерстві пояснюють, що на першому етапі, окрім загального коду серверної й мобільної частини застосунку, додали по одному документу та сервісу, щоб на прикладах показати логіку роботи Дії із даними. Для цього обрали Посвідчення водія та Витяг про несудимість. Надалі планується розширення переліку сервісів та документів для тестування.

Як наголосили в Мінцифри, у коді немає доступу до реєстрів. Для тестування логіки роботи «Дії» в тестове середовище завантажено вигаданих користувачів із синтетичними даними.

Відкритий код «Дії» доступний на GitHub. Зазначимо, що функціонал платформи дозволяє користувачам вносити свої пропозиції щодо поліпшення застосунку. Детальніше про публічну ліцензію та про те, як до неї приєднатися, можна дізнатися на цій сторінці.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності