• Головна
  • Україна
  • СБУ показали перший виготовлений за донати українців морський дрон “Sea baby”

СБУ показали перший виготовлений за донати українців морський дрон “Sea baby”

СБУ показали перший виготовлений за донати українців морський дрон “Sea baby”

Перший морський дрон, який виготовили завдяки масштабному волонтерському збору, назвали “Авдіївкою”

СБУ опублікувала відео та фото тестування першого із 35 морських дронів “Sea baby”, на які раніше українським організаціям та волонтерам вдалося зібрати майже 300 млн грн. Про це повідомили у середу, 6 березня, в Службі безпеки України.

Як зазначають в СБУ, перший дрон цієї партії морських дронів відрізняється від тих, які виготовляли раніше. Він є вдосконаленим технічно та має інший зовнішній вигляд.

“Новий “SeaBaby 2024” має вдосконалені технічні характеристики, більшу бойову та маневрову спроможність. Він здатен доставити майже тонну вибухівки на понад тисячу кілометрів. СБУ задумувала цей дрон як універсальну платформу, на якій буде розміщуватися різне озброєння,” — зазначив бригадний генерал СБУ “Хантер”.

СБУ показала тестування першого дрону «Sea Baby» із тих, на які донатили українці

СБУ показала тестування першого дрону «Sea Baby» із тих, на які донатили українціСлужба безпеки України продемонструвала перший морський дрон, який був виготовлений завдяки масштабному волонтерському збору. Його організували фандрейзингова платформа United24 спільно з Monobank і Олег Гороховський, волонтерами Сергій Стерненко та Ігор Лаченков. В рекордні терміни завдяки українському бізнесу, міжнародним донорам і українцям зібрано майже 300 мільйонів гривень на 35 морських дронів СБУ «Sea Baby».Перший зразок у цій партії, який СБУ показала під час тестувань, отримав назву «Авдіївка». Він відрізняється від попереднього покоління, в тому числі й зовнішнім виглядом. «Sea baby» 2024 року випуску – це дрон нового покоління, який вдосконалений і ще більш смертоносний для ворога. «Майбутнє саме за технологічними підходами у війні. СБУ сьогодні намагається бути першою в цьому напрямку, і це реально вдається. У лавах служби ми виростили унікальних фахівців з морських дронів, аби й далі вдосконалювати і масштабувати роботу з очищення Чорного моря від ворога. Наша задача: знищувати окупантів і наближати Перемогу», - зазначив Голова СБУ Василь Малюк.Як і кожна модель морських дронів, «Авдіївка» пройде повний цикл морських випробувань. У процесі команда розробників СБУ буде адаптувати новітнє бортове озброєння, спеціально сконструйоване та виготовлене для використання на багатоцільових платформах, якими є «Sea Baby».«Новий «SeaBaby 2024» має вдосконалені технічні характеристики, більшу бойову та маневрену спроможність. Він здатен доставити майже тонну вибухівки на понад тисячу кілометрів. СБУ задумувала цей дрон як універсальну платформу, на якій буде розміщуватися різне озброєння», – розповів «Хантер», бригадний генерал СБУ.Нагадаємо, що саме за допомогою морських дронів СБУ підірвала Кримський міст і вразила в цілому 11 російських військових кораблів.

Posted by Служба безпеки України on Wednesday, March 6, 2024

Морський дрон “Авдіївку” ще будуть випробовувати. Команда розробників СБУ адаптуватимуть нове бортове озброєння, спеціально сконструйоване та виготовлене для використання на багатоцільових платформах, зокрема на “Sea Baby”.

Нагадаємо, у лютому цього року фандрейзингова платформа UNITED24 спільно з monobank і Олегом Гороховським, волонтерами Сергієм Стерненком та Ігорем Лаченковим оголосили масштабний збір на морські дрони. Завдяки донатам їм вдалося зібрати близько 300 млн грн, за які виготовлять 35 дронів “Sea baby”.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності