• Головна
  • Україна
  • На кордоні з Польщею виявили потяг з українською кукурудзою, що зігнила через ембарго

На кордоні з Польщею виявили потяг з українською кукурудзою, що зігнила через ембарго

Скан з відео

Українська агропродукція стоїть у Дорогуську з квітня минулого року

На польському пункті пропуску в Дорогуську виявили 60 вагонів з українською кукурудзою, яка зігнила через запроваджені обмеження на ввезення агропродукції з України. Про це 13 лютого повідомив Polsat.

Про ці вагони стало відомо під час поїздки заступника міністра сільського господарства Польщі Міхала Колодзейчака до Дорогуська, де польські фермери блокують ввезення української агропродукції. Учасники протесту показали урядовцю 60 вагонів з гнилим зерном кукурудзи. Виявилося, що вони стоять на тамтешній залізничній станції з квітня минулого року, коли уряд Польщі запровадив ембарго на імпорт сільгосппродукції з України.

Спочатку цю кукурудзу планували відправити на біогазовий завод. Але зараз вона перебуває в такому стані, що не придатна для жодного промислового використання.

Тепер цю кукурудзу просто треба викинути, вважає Колодзейчак. Однак зробити це нелегко, бо агропродукція стоїть майже рік, запліснявіла і зігнила. До того ж у цього потяга немає власника, який міг би забрати його назад, в Україну. «Це — скандал», — схарактеризувати ситуацію польський урядовець.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності