З російського полону повернули ще 100 українців

З російського полону повернули ще 100 українців

Серед них — нацгвардійці та прикордонники

З російського полону повернули 100 українців. Більшість з них — це захисники Маріуполя. Про це 8 лютого повідомив на своїй сторінці Володимир Зеленський.

Ще 100 українців удома, в Україні. Нацгвардія, прикордонники, ЗСУ. Більшість – захисники Маріуполя. Усі – наші, усі – знову на рідній землі. Працюємо щодо кожного й кожної та не зупинимося, поки всіх не повернемо!”, — написав Володимир Зеленський.

У координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими зазначили, що серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців. 

Усі визволені – рядового та сержантського складу. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь. 82 з них – оборонці «Азовсталі». Решта виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках.  Щонайменше 28 визволених мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому виповнилося 62 роки, а наймолодшому – 20. 

“Вдалося врятувати, зокрема, медика, який у надскладних умовах рятував поранених на “Азовсталі”, рідних братів Миколу та Романа”, — йдеться у повідомленні. 

З моменту повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося визволити вже 3135 захисників та захисниць. 

Висловлюємо вдячність Об’єднаним Арабським Еміратам за надану допомогу та сприяння в організації цього обміну”, — пишуть у координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. 

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності