• Головна
  • Україна
  • В Україні обласні центри витратили на благоустрій у три рази більше грошей, ніж на оборону

В Україні обласні центри витратили на благоустрій у три рази більше грошей, ніж на оборону

Фото: Суспільне Львів

Львів станом на жовтень 2023 року витратив на благоустрій 1,3 млрд грн, на оборону ж — 324 млн грн

Станом на 1 жовтня 2023 року обласні центри допомагали Силам оборони у три рази менше, ніж витрачали на благоустрій. Про це повідомило Forbes у понеділок, 20 листопада. Видання проаналізувало фінансування сил оборони, яке обласні центри заклали у власні бюджети 2023 року. Разом 21 місто спрямувало 3,8 млрд грн на потреби Сил оборони, на благоустрій же витратили 12,8 млрд грн. Водночас бюджети міст мають планові доходи від «військового» ПДФО більш як у 26 млрд грн.

Львів станом на жовтень 2023 року витратив на благоустрій 1,3 млрд грн, на оборону ж — 324 млн грн.

Серед українських міст лише Житомир надає перевагу обороні, а не благоустрою: 547 млн грн та 246 млн грн відповідно. Луцьк фінансує оборону та благоустрій майже однаково — 156 млн грн та 152 млн грн. Решта обласних центрів витрачають на благоустрій набагато більше. Найбільше фінансування обох категорій є у Дніпрі — тут на оборону пішло 1,4 млрд, на благоустрій — 3,2 млрд.

Журналісти не знайшли видатки на оборону у Харкові, Ужгороді та Херсоні. Херсон на благоустрій виділив лише 8 млн грн, що схоже на фінансування зарплат. Натомість у Харкові на благоустрій заплановано майже 1 млрд.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності