Львівська обласна військова адміністрація збільшує видатки на оборону щонайменше на 30 млн грн

Львівська обласна військова адміністрація збільшує видатки на оборону щонайменше на 30 млн грн

Керівництво областю вимагатиме того ж і від керівництва Львова, Дрогобича і інших населених пунктів

Збільшити видатки на сектор безпеки та оборони не менше ніж на 30 млн: відповідне розпорядження готують у Львівській ОВА. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Президент України вкотре розставив пріоритети всіх наших зусиль. І найважливішим є зосередження на нашій перемозі та забезпечення наших воїнів усім необхідним. Тил і лінію фронту не можуть розділяти суперечки та політиканство. Без нашої перемоги – не буде нашої країни. Саме тому цього тижня буде підписане розпорядження про чергове збільшення видатків на сектор безпеки та оборони. Ця сума становитиме не менше ніж 30 млн гривень. Крім цього, я, як очільник Львівської обласної військової адміністрації, запевняю, що при затвердженні обласного бюджету на 2024 рік не менше 75% перехідних коштів, будуть скеровані на потреби наших захисників!», - запевнив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. До слова, якщо будуть зміни в законодавстві, то вказана сума при затвердженні бюджету буде не менше 150 млн гривень.

Окрім того, Максим Козицький заявив, що не менше ніж 50% від перевиконання обласного бюджету має йти додатково на потреби оборони. «Дотримання таких принципів ми вимагатимемо від усіх громад області без винятку! Львів, Бориня чи Дрогобич – усі мають працювати на перемогу!», – додав очільник Львівщини.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності