• Головна
  • Україна
  • Польські перевізники відмовилися розблокувати кордон після переговорів з Україною

Польські перевізники відмовилися розблокувати кордон після переговорів з Україною

Фото: Damien Simonart

Організатор протесту зазначив, що українська сторона відхилила вимоги польських перевізників

У понеділок, 13 листопада, представники польських перевізників заявили, що продовжать блокувати пункти пропуску, адже українська сторона не бере до уваги їхні вимоги. Про це повідомило видання The Guardian.

Як зазначали раніше, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України 13 листопада провело зустріч для розблокування пунктів пропуску. У переговорах взяли участь представники Міністерства інфраструктури Польщі, воєводств, Директорату Єврокомісії з питань мобільності, посольства України в Польщі та перевізники. Міністерство відновлення представляв заступник міністра Сергій Деркач. Однак переговори не змогли покласти край суперечці.

“Ми не досягли домовленостей. Українська сторона не бере до уваги наші вимоги”, — сказав організатор протесту в прикордонному місті Дорогуськ Рафал Меклер.

Нагадаємо, у понеділок, 6 листопада, польські перевізники заблокували рух вантажного транспорту на трьох пунктах пропуску на українсько-польському кордоні. Причина страйку — невдоволення надмірною конкуренцією українських перевізників з польськими після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності