• Спорт
  • Збірна України програла перший матч групового турніру Чемпіонату Європи з футболу

Національна збірна України з футболу

Румунія перемогла з рахунком 3:0

У понеділок, 17 червня, Національна збірна України з футболу зустрілася зі збірною Румунії в рамках першого матчу групового турніру Чемпіонату Європи з футболу. Матч завершився поразкою збірної України з рахунком 3:0.

На 29 хвилині першого тайму після неточної передачі голкіпера збірної України Андрія Луніна дальнім ударом у дев'ятку рахунок відкрив Ніколає Станчу. Другий тайм команди розпочали із рахунком 1:0 на користь Румунії, проте протягом перших 15 хвилин українська збірна пропустила ще два голи. Перший з них забив Редван Марін дальнім ударом у кут воріт на 53 хвилині матчу, а другий — Денніс Ман.

Попри численні спроби українським футболістам не вдалося забити збірній Румунії жодного гола. Матч закінчився поразкою України із рахунком 3:0.

На груповому етапі чемпіонату наша національна команда змагається проти збірних Бельгії, Словаччини та Румунії. Наступний матч проти команди Словаччини відбудеться 21 червня, початок зустрічі о 16:00. 26 червня збірна України зіграє проти Бельгії, поєдинок стартує о 19:00.