• Спорт
  • Спортсмен із Львівщини виборов бронзу на чемпіонаті світу

Спортсмен із Львівщини виборов бронзу на чемпіонаті світу

Веслувальник змагався на дистанції 500 метрів у каное-четвірці

21-річний Володимир Савчин виборов бронзу на молодіжному чемпіонаті світу з веслування.

Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОДА.

21-річний Володимир Савчин показав третій результат на дистанції 500 метрів у каное-четвірці. Нагороду представник Львівщини виборов разом з колегами з інших областей — Олександром Яцюком з Волині, Артемом Четвертаком із Запоріжжя та Тарасом Кузиком з Полтавщини.

Зазначається, що веслування Володимир опановує у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі «Веслярик» та Львівській обласній організації ФСТ «Колос». Спортсмена тренують Михайло Поцюрко та Володимир Дець.

Зазначимо, Чемпіонат світу серед молоді з веслування на байдарках і каное триває в Італії. Усього Львівщину на змаганнях представляють 9 спортсменів. Наша область має набільше представництво у складі національної збірної.

Нагадаємо, у Польщі завершилися треті в історії турніру Європейські ігри, на яких розіграли медалі в 29 видах спорту. Упродовж змагань збірна України завоювала нагороди в 14 з них.