Спортсменка зі Львівщини виборола другу медаль на чемпіонаті України з велоспорту

25-річна Юлія Бірюкова здобула два «срібла»

Другу нагороду для Львівщини на чемпіонаті України з велоспорту виборола Юлія Бірюкова.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

У суботу, 17 червня спортсменка фінішувала другою у груповій гонці. Жінки змагались на дистанції 140 кілометрів і Юлія змогла проїхати цю дистанцію за 4 години 11 хвилин 22 секунди. Натомість випередити представницю Львівщини змогла лише Марина Алтухова з Донеччини на 1 хвилину 31 секунду. Третьою фінішувала Ольга Кулинич з Київщини.

Завершиться чемпіонат України з велоспорту на шосе у неділю, 18 червня, перегонами серед чоловіків на дистанції 180 км.

До слова, 25-річна Юлія Бірюкова є уродженкою Червонограда. Вона тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України. Тренують спортсменку Орест Тичко і Дмитро Крівцов.

Нагадаємо, раніше Юлія Бірюкова стала віцечемпіонкою в індивідуальній гонці.