• Головна
  • Спорт
  • Спортсменка з Червонограда здобула «бронзу» на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Проходив чемпіонат в Івано-Франківську

Червоноградська юніорка Христина Славич стала призеркою Чемпіонату України з легкої атлетики у бігу на дистанції 5000 метрів.

Про це повідомила Червоноградська міська рада.

17 червня в Івано-Франківську проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У бігу на дистанції 5000 метрів третє місце посіла вихованка ДЮСШ № 2 Христина Славич.

Тренують спортсменку Лариса Маковська та Віктор Прокопенко.

Нагадаємо, юні тенісистки з Львівської області — Яна Гнатів та Олена Староста з Рави-Руської, Анастасія Головко та Марта Фомберг зі Львова та Діана Дідух з Красного — вибороли «золото» у Всеукраїнському чемпіонаті з настільного тенісу. Змагання проводили серед юнаків та дівчат 2012 року народження.