Спортсменки зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Представниці Львівщини взяли «золото» та «бронзу» у міксі

На вихідних на Львівщині відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Нагороди розігрували серед дорослих, молоді та ветеранів у рогейні на 12 годин. Найкращих визначали  в категоріях мікс, чоловіки та жінки.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Загалом у змаганнях взяли участь 39 команд з 17 областей України.

Так, нагороди з рогейну розігрували на території площею 100 квадратних кілометрів, де спортсмени проходили 56 контрольних пунктів. Протягом 12 годин команди подолали до 90 кілометрів.

«Це було справжнє випробування для учасників, які продемонстрували свою фізичну підготовку, витривалість та навички орієнтування», - зауважили в управлінні молоді та спорту ЛОВА.

В категорії мікс перше місце зайняли Дарія Боднар з Львівської області, Максим Нечипорук з Волинської області та Віталій Молодий з Херсонської області.

Також Єлизавета Зайцева з Львівської області та Дмитро Курочкін з Дніпропетровської області здобули заслужене третє місце.

Крім того, Тетяна Давиденко, Роман Бойко та Олександр Косован з Львівської області посіли четверте місце.

Нагадаємо, червоноградська юніорка Христина Славич стала призеркою Чемпіонату України з легкої атлетики у бігу на дистанції 5000 метрів.