Каратисти Львівщини вибороли дві нагороди на міжнародному турнірі

Україна мала одне з найбільших представництв на змаганнях — нагороди для нашої держави виборювали 264 атлети, які здобули 19 нагород.

Каратисти Львівщини вибороли дві нагороди на міжнародному турнірі.

Про це пишуть на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Нещодавно у Хорватії відбувся третій етап міжнародного турніру «Карате 1 – Юнацька Ліга». У змаганнях взяли участь понад 3100 юних спортсменів з 72-х країн світу – це рекорд турніру.

Дві з них для України здобули спортсмени Львівщини:

• «Срібло»серед юніорів виборла Юлія Крот, яка змагалась у ваговій категорії понад 66 кг. Тренується спортсменка у клубі «Юніон».
  • «Бронзу» серед кадетів виборов Назарій Озоруба. Представник клубу «Юніон» змагається у ваговій категорії до 63 кг, Львів.

Наступний етап Молодіжної Ліги відбудеться 21-24 вересня у Мексиці.

Нагадаємо, львівські каратисти у складі збірної України вибороли медалі на юніорському чемпіонаті Європи.