Каратисти зі Львова вийшли у фінал Чемпіонату Європи у Гвадалахарі

Каратисти зі Львова вийшли у фінал Чемпіонату Європи у  Гвадалахарі

За континентальне «золото» із французами поборються львів'яни Станіслав Горуна і Ризван Талібов

В іспанській Гвадалахарі триває 58-й чемпіонат Європи з карате 2023 EKF Senior Karate Championships. Блискуче сьогодні виступила збірна України, яка вийшла у фінал в чоловічому командному куміте.

Про це пишуть на сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

Отже, в неділю, 26 березня за континентальне «золото» із французами поборються львів'яни Станіслав Горуна і Ризван Талібов, а також Андрій Торошанко (м.Київ) і два представники Чернівецької області Валерій Чоботар та Андрій Заплітний.

На шляху до фіналу українці стали переможцями своєї групи, вигравши у команд Португалії і Чорногорії з рахунком 3:0, після чого у півфіналі українці перемогли хорватів - 12:6.

Серед представників Львівщини також за «бронзу» позмагається Ризван Талібов (куміте понад 84 кг).

Нагадаємо, львів’янка Вікторія Ващишин стала віцечемпіонкою престижного міжнародного турніру серії А з карате в Туреччині.