16-річна львів'янка стала віцечемпіонкою Європи з карате серед юніорок

16-річна львів'янка стала віцечемпіонкою Європи  з карате серед юніорок

До медальних боїв дійшли двоє представників Львівщини

Завершився день фіналів на чемпіонаті Європи з карате серед кадетів U16, юніорів U18 і молоді U21.

Про це пишуть на сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

До медальних боїв дійшли двоє представників Львівщини — спортсмени «Юніон» Юлія Крот і Максим Стеців.

Юлія Крот (тренери — Денис Копитко, Антон Нікулін) у фіналі за перше місце (куміте, понад 66 кг, юніорки) зустрілася з представницею Італії і мінімально їй поступилася — 0:1.

Відтак, 16-річна львів'янка стала віцечемпіонкою Європи. В категорії Юлії виступало 26 спортсменок.

З таким же рахунком (0:1) завершився «бронзовий фінал» ще одного нашого каратиста Максима Стеціва (куміте, до 52 кг, кадети).

У бою за медаль наш 15-річний спортсмен поступився каратисту з Чехії, відтак посів 5-те місце серед 35-ти учасників. Тренують Максима Ілля Нікулін і Віталій Кульба.

Нагадаємо, з 13 до 15 січня у Греції відбувся престижний міжнародний турнір Karate 1 Series A – Athens 2023. За медалі в Афінах змагалися понад тисяча атлетів із 74 країн світу, а українська збірна виборола дві бронзові медалі. Одну з них завоювала львів'янка Вікторія Ващишин. Представниця клубу «Юніон», вихованка заслуженого тренера України Антона Нікуліна виборола «бронзу» у жіночому куміте до 61 кг. Загалом у цій категорії змагалося 76 учасниць.