Поблизу банку їжі "Тарілка" створюють "зелений" простір

Поблизу банку їжі "Тарілка" створюють "зелений" простір

Там вже облаштували дощовий садок

Поблизу продовольчого банку “Тарілка” заклали основу для формування “зеленого” простору. Там хочуть облаштували дощовий садок із водопроникною поверхнею і контейнерним озелененням.

Ініціаторами перетворення простору стала команда небайдужих мешканців, які розробили проєкт і перемогли у програмі “Сафарі для громад у Львові” у 2020 році. Реалізовують проєкт громадські організації “Плато” та “Тарілка”.

Наразі вже облаштували дощовий садок поруч із місцем, де після дощів утворювалася велика калюжа.

Дощові сади — це штучне поглиблення в рельєфі, засаджене рослинами, які завдяки особливостям кореневої системи збирають та затримують воду.

Також замінили асфальтоване покриття у внутрішній частині простору водопроникною поверхнею, перефарбувати стіни у білий колір та висадили в'юнкі рослини.

“Ми прагнемо показати мешканцям, що за допомогою простих і відносно дешевих рішень можна водночас пристосувати громадський простір до тривалих періодів спеки та інтенсивних опадів, які щороку стають помітнішими, і таким чином зробити його більш комфортним для користувачів”, — розповів виконавчий директор громадської організації “Плато” Микола Рябика.

Ініціатори додають, що роботи на цьому не завершують. Надалі планують облаштувати контейнерне озеленення із місцями для відпочинку у внутрішній частині простору.

Ініціативи

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності