5 найдорожчих університетів Львова: порівнюємо ціни за рік навчання у 2023

T Step University

У 2023 вартість навчання в університеті може сягати понад 100 тис. гривень на рік

У розпал вступної кампанії  LVIV.MEDIA підготувало рейтинг найдорожчих вишів Львова. У матеріалі врахували вартість навчання на денній формі бакалаврату. За магістерську підготовку абітурієнту доведеться платити ще більше. 

IT Step University

IT Step — це перший університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Заклад є приватним, заснований у 2016 році. Серед спеціальностей тільки одна — комп’ютерні науки. Бакалаврська програма на денній формі навчання у 2023 році коштує 115 тис. гривень на рік. А скорочена, яка триває три роки, — 99 тис. гривень на рік.  

Український католицький університет

УКУ — це навчальний заклад, в якому немає бюджету. Вартість навчання на освітніх програмах УКУ в середньому становить 4200 доларів США на рік. Але студенту надають фінансову підтримку, що повністю або частково покриває витрати на навчання.

У 2023 університет встановив на всі спеціальності єдину ціну — 110 тис. гривень на рік. Тут викладають: право, комп’ютерні науки, ІТ та бізнес-аналітику.

Львівський національний університет імені Івана Франка

ЛНУ Франка — найпопулярніший університет Львова. Найдорожчими спеціальностями вишу є право, міжнародне право, міжнародні відносини, комп’ютерні науки та інженерія програмного забезпечення. Вартість навчання становить від 42 до 47 тис. гривень на рік. найдешевшими спеціальностями є середня освіта. Рік навчання вартує до 27 тис. гривень.

Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка

Львівська консерваторія є одним з найстаріших у Європі та найстарішим в Україні музичним навчальним закладом. У ньому лише три факультети: фортепіано, джазу та популярної музики; Факультет музикознавства, композиції, вокалу та диригування; Факультет оркестрових інструментів. Вартість навчання однакова. Денна або вечірня форми навчання на бакалавраті становить 37 тис. гривень грн на рік.

Львівський державний університет внутрішніх справ

ЛДУВС є університетом МВС України. Тут функціонує 20 кафедр та три інститути, де навчають слідчих, криміналістів та фахівців превентивної поліції. Крім того, студенти мають змогу вивчати менеджмент та психологію. Найдорожчими спеціальностями є право та інформаційні системи та технології. Вартість навчання сягає 33 тис. гривень на рік. Найдешевшими — правоохоронна діяльність, фінанси, банківська справа та страхування та фондовий ринок, менеджмент, Психологія. Тут за навчання доведеться заплатити від 23 до 27 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше LVIV.MEDIA розповідало, як вибрати спеціальність за результатами НМТ.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності