• Головна
  • Новини Львівщини
  • Дружина видала поліції чоловіка-військового, який вдома зберігав набої для автоматів на Львівщині

Дружина видала поліції чоловіка-військового, який вдома зберігав набої для автоматів на Львівщині

Фото умовне

Жінка викликала поліцію, бо посварилася з чоловіком

Городоцький районний суд Львівської області засудив до умовного терміну військовослужбовця ЗСУ, якого через сварку правоохоронцям здала дружина. Ігоря Я. судили за статтею про незаконне поводження зі зброєю — він зберігав вдома понад 50 патронів для автоматів та кулеметів Калашникова. Вирок був оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень у вівторок, 23 квітня.

Чоловік зберігав патрони в пам’ять про дядька

З матеріалів справи відомо, що два роки тому — у березні 2022, дядько надіслав поштою своєму племіннику військовому Ігорю Я. боєприпаси. А саме: 50 патронів калібру 5,45 мм призначених для стрільби із бойової, нарізної вогнепальної зброї, автоматів та кулеметів Калашникова та 1 патрон калібру 7,62х54R з бронебійною запалювальною кулею Б-32, який призначено для стрільби із бойової, нарізної вогнепальної зброї, гвинтівок і карабінів Мосіна та кулеметів Калашникова. Обвинувачений сховав патрони вдома і тримав їх там до січня 2024 року.

Третього січня Ігор Я. посварився із дружиною. У гніві жінка викликала поліцію і показала, де її чоловік зберігає коробку з патронами. Військовий свою вину на суді визнав.

“Пояснив, що на початку війни його дядько, який служив в ЗСУ, поштою відправив йому патрони, кількості він не перевіряв, заховав їх за місцем свого проживання в пам’ять про дядька. Не мав наміру їх використовувати чи збувати, просто зберігав. Дозволу на зберігання таких речей не має”, — йдеться у вироку. Чоловік розкаявся і попросив суддю про умовний термін, аби могти продовжувати військову службу.

Городоцький районний суд визнав Ігоря Я. винним у незаконному зберіганні боєприпасів і призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, замінивши його одним роком умовного терміну. Набої суд постановив знищити. До слова, на цей вирок ще може бути подана апеляція.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності