• Головна
  • Новини Львівщини
  • Прикордонниця на Львівщині вимагала 9000 доларів за переправлення військовозобов'язаного за кордон

Прикордонниця на Львівщині вимагала 9000 доларів за переправлення військовозобов'язаного за кордон

Хабар прикордонниці

Службовицю затримали після отримання хабаря

Правоохоронці повідомили про підозру прикордонниці з Львівщини, яка за 9000 доларів обіцяла переправити військовозобов’язаного за кордон, про це 1 квітня повідомили у Державному бюро розслідувань.

За даними ДБР, до службовиці за порадою звернувся громадянин України, який постійно мешкає та працює на території Польщі, але нещодавно повернувся до України навідати родичів. Чоловік хотів дізнатися, як законно можна потрапити назад до Польщі, оскільки не подумав про це заздалегідь.

Службовиця хотіла, щоб чоловік зібрав групу ухилянтів

Жінка повідомила, що законно виїхати з України йому вже не вдасться, однак за 00 вона зможе “допомогти” організувати його переправлення.

Також вона запропонувала чоловікові підшукати ще 3-4 особи, які б хотіли разом з ним потрапити до Європи. Прикордонниця запевнила, що доправить групу автомобілем до кордону з Молдовою або з Польщею, і посприяє в самому перетині кордону.

Посадовиця призначила зустріч для передачі грошей у приміщенні агенції нерухомості. Після отримання хабаря фігурантку затримали правоохоронці. Отримані кошти в неї вилучили.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності