На Львівщині поліція знешкодила нарколабораторії та вилучили канабіс на 10 млн грн

На Львівщині знешкодили нарколабораторії

У двох будинках вирощували канабіс, який перекидували в’язням колонії у Дрогобичі

Правоохоронці на Львівщині 12 березня знешкодили нарколабораторії, які виготовляли наркотики, щоб постачати їх на територію Дрогобицької виправної колонії. Про це 13 березня повідомили на сторінці Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Facebook.

Спершу правоохоронці встановили організатора бізнесу. Ним виявився чоловік, який вже перебував за ґратами цієї установи. Він залучив людей, які були на волі, а також і серед в’язнів колонії. Засуджені члени угруповання приймали замовлення і передавали їх своїм “колегам” на волі. Ті перекидували партії канабісу на територію тюрми. Один з учасників угруповання відповідав за роботу нарколабораторій, розташованих у двох приватних будинках у Львівському районі. Будинки обладнали спеціальними системами підігріву, освітлення, автоматичного поливу, підживлення ґрунту і повітря тощо.

Львів

Львівські поліцейські знешкодили нарколабораторії та вилучили канабісу на 10 млн грнГотовий до збуту «товар» учасники наркоугруповання постачали до Дрогобицької виправної колонії. Заходи з затримання учасників групи проходили у два етапи. Лідер злочинної групи, перебуваючи за ґратами, налагодив схему постачання та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин на територію Дрогобицької виправної колонії. З метою збуту заборонених речовин серед засуджених фігурант залучив до ведення наркобізнесу ряд «довірених» осіб як з-поміж утриманців пенітенціарної установи, так і з волі. Останні відповідали за формування «замовлень» та їх «перекиди» через охоронюваний периметр на територію тюрми. Безпосередньо один з учасників відповідав за функціонування нарколабораторій.Правоохоронці також встановили їх місце знаходження. Приміщення двох приватних будинків у Львівському районі обладнали спеціальними системами підігріву, освітлення, автоматичного поливу, підживлення ґрунту і повітря тощо. Надалі готовий до збуту товар передавався фігурантам для його постачання до виправної установи.5 березня поліцейські провели перший етап заходів та затримали двох фігурантів під час передачі чергової партії до місця позбавлення волі. Тоді їм та ще двом спільникам повідомили про підозри.12 березня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП у Львівській області знешкодили діяльність лабораторій та затримали учасника угруповання, відповідального за їх функціонування.За результатами другого етапу заходів поліцейські вилучили канабісу на 10 млн грн.Затриманому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.Наразі усі викриті правоохоронцями члени наркоугруповання знаходяться під варто.Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками оперативного відділу державної установи «Дрогобицька виправна колонія №40». Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Львівська обласна прокуратура.Національна поліція УкраїниМВС УкраїниПоліція Львівської області#Львів #ДСР #поліція #новини

Posted by Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України on Wednesday, March 13, 2024

В результаті цієї операції, нарколабораторії були знешкоджені. Також правоохоронці вилучили канабіс на загальну суму 10 млн грн.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності