У Дрогобичі чоловік покусав поліцейського та уник покарання

Фото форми патрульного, ілюстративне

Нападника засудили до трьох років ув’язнення, проте звільнили від покарання через закінчення строків давності

У Дрогобичі судили чоловіка, який кілька разів вкусив за ногу патрульного поліцейського в приміщенні Дрогобицького відділу Пенсійного фонду України. Чоловік напав на правоохоронця, бо той на прохання працівниці фонду намагався вивести обвинуваченого з кабінету. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав Романа П. винним у нападі на правоохоронця, проте звільнив його від покарання через закінчення строку давності справи, йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у понеділок, 11 березня.

Деталі нападу на патрульного у Дрогобичі

За матеріалами справи, випадок стався ще у липні 2018 року. Обвинувачений Роман П. прийшов до Дрогобицького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України та відмовлявся покинути кабінет, попри численні прохання працівниці. Після деякого часу робітниця пенсійного фонду викликала патрульних, щоб ті вивели обвинуваченого з її кабінету.

Правоохоронці прибули до кабінету та впродовж двох годин просили Романа П. вийти та впустити інших людей, які прийшли на прийом. Врешті, працівники поліції взяли чоловіка під руки, щоб вивести його силоміць, проте він впав на підлогу, обхопив руками ногу одного з патрульних — Назарія М., — та кілька разів вкусив його. Після цього Роман П. подзвонив у “швидку” та повідомив, що його б’ють. Згодом до відділу Пенсійного фонду прибули медики, вони оглянули Романа П., і після цього він покинув приміщення.

Нападник стверджував, що патрульні його побили

Під час засідання суду обвинувачений повністю заперечив свою провину. Він стверджував, що не кусав патрульного, а на підлогу впав через те, що працівники поліції його били, витягли його з кабінету силою та змушували піти з відділу Пенсійного фонду, погрожуючи, що інакше знову битимуть. Через отримані травми обвинувачений викликав “швидку”, проте медики відмовились надавати йому медичну допомогу.

Попри те, що обвинувачений заперечив свою вину, кілька свідків підтвердили, що він покусав Назарія М. Також ніхто з присутніх у той день у відділі Пенсійного фонду не бачив, щоб правоохоронці били обвинуваченого. У зв’язку з цим Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав Романа П. винним у нападі на правоохоронця. Чоловіка засудили до трьох років ув’язнення, проте звільнили від покарання через закінчення строків давності справи.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності