У громадянина Росії конфіскували майже 2 га землі на Львівщині

У громадянина Росії конфіскували майже 2 га землі на Львівщині

Таким чином прокурори виконали торішнє рішення суду

Дрогобицька окружна прокуратура конфіскувала чотири земельні ділянки, які перебували у власності громадянина Росії Зіновія Терлецького. Про це 15 лютого поінформувала Львівська обласна прокуратура.

Таким чином прокурори Львівщини виконали рішення Дрогобицького міськрайонного суду від 31 жовтня 2023 року, згідно з яким у власність держави повинні були забрані чотири ділянки землі загальною площею 1, 9 га, розташовані на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району.

Слідство встановило, що громадянин країни-агресора отримав ці земельні ділянки у спадщину. Після того, як він набув прав власності на цю землю, чоловік передав їх в оренду місцевому підприємству, за що отримував плату.

Згідно із законодавством, Зіновій Терлецький мав право протягом 30 днів подати апеляційну скаргу на це рішення, але, судячи з відсутності інформації про це у судовому реєстрі, цим шансом не скористався. Тепер ці ділянки повернули у державну власність, відповідні відомості внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності