На Львівщині суд виніс вирок жінці за фіктивний шлюб із 21-річним сином товаришки

Фото ілюстративне

Наприкінці грудня пару затримали прикордонники на пункті пропуску “Шегині-Медика”

Мостиський районний суд Львівської області засудив Тетяну Г., яка уклала фіктивний шлюб із 21-річним сином своєї товаришки. Жінка має ІІІ групу інвалідності, тож хлопець хотів безперешкодно виїхати за кордон, йдеться у вироку, оприлюдненому у Єдиному державному реєстрі судових рішень, 5 січня.

З матеріалів справи відомо, що 10 жовтня 2023 року у Запоріжжі пара уклала фіктивний шлюб. Вже 28 грудня вони намагалися перетнути кордон з Польщею через пункт пропуску “Шегині-Медика”. Однак під час перевірки документів — свідоцтва про шлюб та посвідчення інвалідності жінки, прикордонники виявили, що шлюб фіктивний. Тоді ж Тетяну Г. затримали працівники Державної прикордонної служби.

На суді жінка повністю визнала свою вину та уклала угоду із прокурором. Тетяна Г. підтвердила, що шлюб був фіктивним та укладений на прохання її товаришки — матері 21-річного хлопця, аби той зміг виїхати за кордон.

Мостиський районний суд Львівської області визнав Тетяну Г. винною у незаконному переправленні осіб через державний кордон і призначив їй три роки позбавлення волі. Однак суддя звільнив жінку від тюремного покарання з випробуванням на один рік.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності