Поліція нагородила львівського студента за затримання бандита на вулиці

Студента нагородили за мужність

Студент затримав нападника, який напав з бритвою на двох жінок

Львівська поліція нагородила 20-річного студента ЛНУ імені Івана Франка за допомогу в затриманні бандита, який напав з бритвою на двох жінок. Нагороду студентові вручив Заступник керівника поліції Львівщини Руслан Остроух.

«Заступник очільника поліції Львівщини полковник поліції Руслан Остроух подякував 20-річному майбутньому юристу за мужність та рішучість, проявлені при затриманні озброєного зловмисника, вручив йому відзнаку — годинник та запросив по завершенні навчання на службу у поліцію», — повідомила львівська поліція в середу, 27 березня.

Нагадаємо, чоловіка, який нападав з бритвою на жінок у центрі Львова, затримали 5 березня. Спершу близько 16.00 у вбиральні Львівського національного університету імені Івана Франка 39-річний львів’янин напав на 20-річну студентку. Погрожуючи небезпечною бритвою, він схопив дівчину за шию та завдав їй тілесних ушкоджень. На крики жертви про допомогу відреагував 20-річний студент університету, який саме проходив повз вбиральню. Він спробував затримати нападника, проте тому вдалось вирватись та вибігти з приміщення.

Втікаючи, на вулиці Гнатюка зловмисник напав на іншу жінку – 45-річну працівницю одного з магазинів. Як і в попередньому випадку, він схопив жертву за шию та погрожував їй бритвою. Цього разу студенту, який переслідував втікача, вдалося затримати його. З допомогою перехожих, які повідомили про подію на оперативну лінію 102, він утримував зловмисника до приїзду правоохоронців.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності