У Львові хірурги сформували нове піднебіння 11-річному хлопчику

У Львові хірурги сформували нове піднебіння 11-річному хлопчику

До операції долучились спеціалісти зі США

У Центрі дитячої медицини лікарні “Охматдит” 11-річному пацієнту сформували нове піднебіння з клаптика його власної щоки. Хлопчик народився із цілим комплексом проблем — односторонньою аномалією голови, деформацією кісток обличчя, м’язів і ротоглотки, відсутністю піднебіння, а також синдромом П’єра Робена, повідомили у Центрі дитячої медицини лікарні ”Охматдит”.

11-річний Ілля з Хмельниччини з народження має низку проблем. Хлопчику ще в дитинстві діагностували геміфаціальну мікросомію (односторонню аномалію голови), відсутність піднебіння, деформацію кісток і м’язів обличчя та синдром П’єра Робена, який супроводжується розщілиною піднебіння. Хлопчику намагались допомогти лікарі у Києві і Львові, а в дитинстві його пробували оперувати в Росії, проте жодне лікування не допомогло.

За справу взялися лікарі Центру дитячої медицини лікарні “Охматдит”. Туди саме приїхали дитячі щелепно-лицеві і пластичні хірурги з США, які разом з українськими спеціалістами провели операцію. Іллі сформували нове піднебіння із клаптика його щоки, яке надалі ростиме разом із хлопчиком.

"Наш син — дуже сильний і мужній хлопчик. Він усе мужньо витримав. Вада все життя заважала Іллі дихати, їсти, але він пристосувався, йому було важко говорити, звуки виходили більше носом і не всі його розуміли. Але ми не здавалися і шукали порятунок для сина, тож коли почули про американську місію, відразу приїхали до Львова, повірили львівським лікарям, що їм вдасться закрити дефект", — розповідає мама Іллі Олеся.

Надалі пацієнта чекає реабілітація. За словами лікарів, тепер йому стане легше дихати, їсти і покращиться мова.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності