• Головна
  • Новини Львова
  • На засіданні міської бюджетної комісії голів районів зобов’язали відзвітувати про закуплену піскосуміш на мільйони

На засіданні міської бюджетної комісії голів районів зобов’язали відзвітувати про закуплену піскосуміш на мільйони

На засіданні міської бюджетної комісії голів районів зобов’язали відзвітувати про закуплену піскосуміш на мільйони

Бюджетна комісія ЛМР відреагувала на публікацію LVIV.MEDIA про витрачені майже 85 млн грн

29 листопада, під час засідання бюджетної комісії Львівської міської ради, керівників районних адміністрацій міста Львова зобов’язали відзвітувати про кількість та вартість закупленої піскосуміші. Підготувати роз'яснення голови районів мають до наступного засідання комісії у середу, 6 грудня.

Члени комісії фінансів та планування бюджету скерували відповідне протокольне доручення заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірині Маруняк.

«Просимо голів районних адміністрацій Львова надати роз'яснення щодо фактів про закупівлю піскосуміші, вказаних у статті LVIV.MEDIA, а також повідомити кількість суміші, яку потрібно закупити на наступний рік та чи є аналоги, чи альтернативні способи боротьби з ожеледицею», — сказала під час засідання голова комісії, Наталія Шелестак.

Нагадаємо, 27 листопада LVIV.MEDIA опублікував матеріал, у якому проаналізував закупівлі районних адміністрацій по піскосуміші та технічній солі. Журналісти LVIV.MEDIA виявили, що Франківська адміністрація купила технічну сіль значно дорожче від усіх інших районів, а також, що компанії, у яких районні адміністрації закуповували суміші, пов’язані між собою.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності