Львівська міська рада заявила про захоплення 50 гектарів землі біля Дублян

Львівська міська рада заявила про захоплення 50 гектарів землі біля Дублян

Невідомі аграрії засіяли територію соєю та посадили там картоплю

Під час моніторингу земель комунальної власності Департамент містобудування Львівської міської ради виявив 50 га самозахопленої землі, яку невідомі аграрії засіяли соєю та посадили картоплю. Про це у середу, 11 жовтня, повідомила Львівська міська рада.

На частині земельних ділянок передбачалось будівництво північної об’їзної дороги біля Дублян. Також невідомі захопили землю під місцеве кладовище та санітарно-охоронну зону скотомогильника. Орієнтовний розмір заподіяних збитків — 1,7 млн грн.

“Управління держконтролю за використанням та охороною земель порівняло відкриті дані земельного кадастру, містобудівну документацію та картографічні матеріали території Дублянської міської ради. І стало очевидно – невідомі захопили три масиви земель комунальної власності біля урочища Двірський Ліс між селами Ситихів та Малі Підліски. Вони зі створенням Львівської МТГ разом з Дублянами увійшли до Львівської міської територіальної громади“, – повідомили у ЛМР.

Аграрії привласнили ділянку площею 2,5 га у Малих Підлісках, де за генпланом села мало розміститись кладовище. Також невідомі захопили у власне користування ділянку площею 6 га, яка призначена під будівництво нової автомобільної дороги Львів - Краковець.

“Невідомих аграріїв не стримало ані те, що це комунальна земля, на яку вони не мають жодних прав, ані навіть те, що 10 ділянок – у санітарно-охоронній зоні скотомогильника, який зараз працює. Тому тут садити нічого не можна”, - додали у ЛМР.

Наразі Управління державного контролю за використанням та охороною земель звертатиметься в поліцію, прокуратуру та Держгеокадастр. Також вживатимуться заходи у юридичній площині.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності