Ще одну ділянку у Брюховичах повернули у державну власність

Ще одну ділянку у Брюховичах повернули у державну власність

Йдеться про землю, яку майже 20 років тому селищна рада продала незаконно

Земельну ділянку у Брюховичах площею понад 0,2 га повернули у державну власність. Селищна рада ще у 2004 році незаконно продала цю землю приватній особі. Про повернення землі у п’ятницю, 17 листопада, повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

За даними правоохоронців, Брюховицька селищна рада незаконно розпорядилася трьома земельними ділянками лісогосподарського призначення, якими користувався Львівський лісовий селекційно-насіннєвий фонд. Селищна рада відібрала землі у фонду та продала їх фізичній особі. Як відомо з судового реєстру, цією особою була Пакіж Наталія Миколаївна.

У 2013 році суд зобов’язав Наталію Пакіж повернути всі три ділянки до державної власності, проте вона повернула лише одну у 2016 році. Інші дві вона об’єднала, щоб уникнути виконання судового рішення. «Відповідно, прокурори подали позов про витребування новосформованої ділянки, який було теж задоволено, а згодом залишено без змін Верховним Судом», — написали в прокуратурі.

Станом на сьогодні, рішення суду повністю виконали — земельну ділянку повернули до власності держави, зареєструвавши її за Львівською обласною державною адміністрацією.

До слова, ці землі — частина 18 га лісу, яку Брюховицька селищна рада у 2004 році незаконно вилучила з лісництва і віднесла до земель селища. Згодом селищна рада продала цю землю товариствам «Буддизайн» і «Новобуддизайн». Після цього територія була подріблена на 64 дрібніші ділянки та перепродана іншим юридичним і фізичним особам. Зараз тривають судові процеси про повернення цих ділянок у власність держави.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності