Підготовка енергосистеми до зими: які ремонтні роботи вже виконали

енергетика
Фото: Freepik

Енергетики здійснили ремонт низки підстанцій, трансформаторних підстанцій та електрообладнання

В Україні проводять заплановані обсяги ремонтних робіт до початку осінньо-зимового періоду. Це дозволить підвищити надійність та безпечність електропостачання у холодну пору року та зменшить кількість технологічних порушень в електромережах.

Про це повідомляють у Державній інспекції енергетичного нагляду України.

Так, від початку року в Україні вже відремонтовано близько 11 тис. км повітряних ліній 0,4-20 кВ та понад 3,5 тис. км повітряних ліній 35-150 кВ. Окрім того, енергетики здійснили ремонт низки підстанцій, трансформаторних підстанцій та електрообладнання, а також розчищено понад 21,3 тис. км трас повітряних ліній всіх класів напруги.

Додамо, весна і літо для енергетиків є часом ремонтів, коли енергосистема у плановому режимі готується до зими. Цьогоріч енергетики мають справу не лише з плановими ремонтами, але й з необхідністю масштабного відновлення енергетичних об’єктів, які були пошкоджені внаслідок ворожих ударів.

На сьогодні у розпорядженні «Укренерго» є менші потужності генерації електроенергії, ніж це зазвичай буває. Для підготовки до опалювального сезону енергетики рекордними темпами проводять роботи з відновлення об’єктів, у тому числі, на атомних електростанціях, щоб максимізувати виробіток взимку. Цьогоріч порятунком української енергосистеми в осінньо-зимовий період може стати імпорт електроенергії з Євросоюзу

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності