• Головна
  • Здоров’я
  • Львівські онкологи прооперували 20-річну пацієнтку з пухлиною 30×30 сантиметрів

Львівські онкологи прооперували 20-річну пацієнтку з пухлиною 30×30 сантиметрів

Львівські онкологи прооперували 20-річну пацієнтку з пухлиною 30×30 сантиметрів

Пухлина яйника була настільки великою, що блокувала роботу нирки

Лікарі Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру видалили 20-річній пацієнтці із Львівщини пухлину яйника розміром 30×30 см. Операція була органозберігаюча. Про це повідомили 11 січня на сторінці Центру у Facebook.

Скарги на здоров’я в дівчини з'явились влітку минулого року. За її словами, вона одразу звернулась до лікарів за кордоном, адже на той час там працювала. Медики призначили їй лікування шлунково-кишкового тракту, оскільки в дівчини були скарги на здуття живота. Однак лікування не давало жодного результату. Окрім того, біль щодня ставав дедалі різкішим, а живіт збільшився. До гінекологічного відділення Онкоцентру пацієнтка потрапила зі сильними болями внизу живота. Лікарі одразу провели всі необхідні обстеження. Пухлина була настільки великою, що блокувала роботу правої нирки.

"Спочатку ми застентували сечовід, адже потрібно було рятувати нирку. А вже розблокувавши орган, провели хірургічне втручання – видалили пухлину та передали її на гістологічне дослідження. Оскільки дівчина дуже молода, операція була органозберігаюча. Якщо під час досліждження гістолог не побачить злоякісного процесу, то в майбутньому пацієнтка навіть зможе народжувати", – розповідає завідувачка гінекологічного відділення № 2 Світлана Струк. Зараз пацієнтка почувається добре.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності