• Головна
  • Україна
  • Зміни у мобілізаційному процесі: Кабмін спрощує формування та друк повісток для ТЦК

Зміни у мобілізаційному процесі: Кабмін спрощує формування та друк повісток для ТЦК

військовий

ТЦК позбудуться рутинної роботи

Кабмін ухвалив постанову щодо зменшення паперового навантаження на ТЦК та централізованого друку повісток. Постанова, ухвалена урядом, значно зменшить паперове навантаження на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та централізує процес друку повісток. Про це 11 липня повідомили у Міністерстві оборони України.

Нововведення в процесі формування повісток

Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. А це, спрощує та прискорює процедуру, йдеться у повідомленні.

Переваги нової системи

“Раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру Оберіг. Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису”, — розповіли у Міноборони.

Як зазначили у міністерстві, ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність. А також зауважили, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися поштою.

Нагадаємо, журналістка LVIV.MEDIA провела один день із мобільною групою Личаківсько-Залізничного об’єднаного ТЦК та СП міста Львова та дізналася, як виглядає процес мобілізації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності