• Головна
  • Україна
  • Україна знайшла шляхи, аби обійти польську блокаду кордону — Зеленський

Україна знайшла шляхи, аби обійти польську блокаду кордону — Зеленський

Володимир Зеленський

Зокрема, Україна “почала працювати через Молодову та Румунію”

Володимир Зеленський повідомив, що Україна знайшла кілька шляхів, аби вийти з ситуації щодо блокади кордону з Польщею. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю телеканалу “Ми-Україна”, яке опублікували 6 квітня.

Президент в інтерв’ю зазначив, що Україна знайшла обхід блокування кордону. “Ми побудували кілька шляхів в обхід цьому блокуванню, і сьогодні це працює. Краще було б через Польщу, дешевшим був би транзит деяких товарів. Але ми повинні виходити з того, де ми знаходимось”, — сказав президент.

Зеленський також розповів про кілька ключових напрямків, які допомагають Україні в ситуації із блокуванням польсько-українського кордону. “Вважаю, що нас потужно працює море, Дунай, обхід — ми почали працювати через Молдову і Румунію. Ми знайшли вихід із цієї ситуації”, — розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, польські перевізники, а згодом і фермери почали блокувати рух українських вантажівок з осені 2023 року. Причиною страйку перевізники називають “надмірну конкуренцію” після ухвалення “транспортного безвізу” між Україною та країнами ЄС. Зокрема, поляки заявляють, що українці витісняють їх з ринку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності