Чеська компанія RegioJet запускає новий поїзд в Україну

RegioJet запускає поїзд із Праги до Чопа і з Чопа до Праги, фото RegioJet

RegioJet запускає рейси в Україну з 27 березня

Чеський приватний залізничний оператор RegioJet офіційно оголосив дату запуску нового маршруту в Україну. Поїзди RegioJet з Праги до Чопа почнуть курсувати із середи, 27 березня.

«З 27 березня додаємо другу лінію до України: через Словаччину до Чопа. Тепер ви можете обрати одну з двох ліній, які забезпечать вам комфортну подорож за вигідними цінами», — йдеться в повідомленні компанії.

Зазначимо, що перший маршрут RegioJet в Україну передбачає подорож з Праги до Києва із пересадкою на поїзди «Укрзалізниці» у польському Перемишлі. Тепер RegioJet продовжує маршрут «Прага — Кошице» до пересадного вузла Чоп на Закарпатті. Новий маршрут в Україну дасть змогу мандрівникам уникнути труднощів, пов’язаних із перетином польсько-українського кордону.

Який розклад руху потяга «Прага — Чоп» і «Чоп — Прага» від RegioJet

Перший поїзд вирушить 27 березня з Праги о 21:38 за чеським часом і прибуде до Чопа о 10:35 за українським часом.

У зворотному напрямку — 28 березня: з Чопа о 17:35 з прибуттям до Праги о 5:57. Поїзд курсуватиме щодня.

Скільки коштує квиток на потяг «Чоп — Прага» від RegioJet

Мінімальна вартість квитка 459 чеських крон (18,9 євро). Пасажирам будуть доступні окремі купе для жінок та дітей до 10 років. Також передбачений безплатний сервіс – Wi-Fi, вода, вечірня закуска та сніданок.

Що відомо про компанію RegioJet

RegioJet — другий за величиною автобусний перевізник у Європі після Flixbus та найбільший приватний залізничний пасажирський перевізник у Центральній Європі. Компанія має ліцензії на роботу в Чехії, Словаччині, Німеччині, Австрії та Польщі.

«Укрзалізниця» планувала запустити рейс Чоп – Прага у партнерстві з RegioJet ще у листопаді 2023 року. Згодом термін запуску перенесли на січень 2024 року. Потім запуск рейсу «Чоп — Прага» опинився під загрозою зриву, бо RegioJet хотіла кращих комерційних умов.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності