З Харківщини примусово евакуйовуватимуть родини з дітьми

З Харківщини примусово евакуйовуватимуть родини з дітьми

Мають намір вивезти понад півтори сотні дітей

З Вільхуватської та Великобурлуцької громад Харківщини примусово евакуйовуватимуть дітей з батьками чи супровідниками. Таке рішення ухвалили 7 березня на Раді оборони Харківської області, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

З яких населених пунктів евакуйовуватимуть людей

У перелік примусової евакуації увійшло 7 сіл Великобурлуцької громади: Андріївка, Катеринівка, Малий Бурлук, Рогозянка, Садовод, Стецьківка, Шевченкове.

Також під обов’язкову евакуацію в примусовий спосіб родин з дітьми підпадають такі села Вільхуватської громади: Анискине, Вільхуватка, Водяне, Грачівка, Довгеньке, Зарубинка, Лобанівка, Миколаївка, Нефідівка, Устинівка, Чорне. 

Окрім того, проводитиметься обов’язкова евакуація людей з 57 населених пунктів Куп’янського району.

Скільки дітей планують вивезти

“Через постійні російські обстріли прикордоння Харківщини ухвалили рішення щодо проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їхніми батьками, іншими законними представниками. Насамперед маємо думати про безпеку наших дітей, тож закликаємо дорослих не перешкоджати евакуаційним заходам. На сьогодні маємо інформацію щодо проживання 110 неповнолітніх у Великобурлуцькій громаді та щодо 51 дитини в Вільхуватській громаді. Усіх евакуйованих забезпечимо житлом та гуманітарною, первинною медичною та психологічною допомогою”, – зазначив начальник Олег Синєгубов.

Також Олег Синєгубов наголосив, що евакуйованим надається фінансова підтримка, а фахівці допоможуть в оформленні довідки ВПО.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності