• Головна
  • Україна
  • Ухилянт три дні блукав у горах поблизу словацького кордону та ледь не загинув

Ухилянт три дні блукав у горах поблизу словацького кордону та ледь не загинув

Ухилянт три дні блукав у горах поблизу словацького кордону та ледь не загинув

На третій день він від знесилення зміг пройти лише 500 метрів

Військовослужбовці Чопського загону знайшли поблизу українсько-словацького кордону знесиленого чоловіка. Під час несення служби прикордонний наряд відділення “Княгиня”, натрапив на чоловіка, який лежав на землі. Про це 5 березня повідомили у Державній прикордонній службі України.

Правоохоронці помітили, що чоловік вкрай виснажений і, перш за все, дали йому пити та нагодували.

Затриманий розповів, що уже три дні блукав у горах без їжі та води. 30-річний вінничанин мав намір пробратися до Словаччини. Він самостійно проклав маршрут по онлайн картах. Долаючи складну місцевість, чоловік не втримався на скелі та впав з крутого схилу. Під час падіння втратив мобільний телефон, тож не міг подзвонити та покликати на допомогу.

Ухилянт намагався продовжувати рух, однак, через отримані під час падіння травми, пересувався повільно, часом повз. А на третій день голоду та зневоднення зміг подолати лише 500 метрів. Коли його знайшли прикордонники, чоловік був геть знесилений та спав на землі.

Ухилянту надали невідкладну допомогу та викликали швидку. Водночас на нього склали адмінпротокол за спробу незаконного перетину державного кордону. Справу передадуть до суду.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності