• Головна
  • Україна
  • Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску "Шегині"

Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску "Шегині"

Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску "Шегині"

Суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажівками фіксують і в напрямку пункту пропуску "Ягодин"

Польські фермери повністю заблокували пункт пропуску "Шегині". Про це 1 березня повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко під час телемарафону "Єдині новини", передає Укрінформ.

"Ситуація за останні дні фактично не змінювалася. Але сьогодні маємо певну зміну в напрямку пункту пропуску "Шегині". Бо о 13:00, як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку, яка слідує чи то в бік України, чи в бік Польщі. Хоч і до цього на цьому напрямку відмічався такий критичний мінімум перетину кордону вантажівками", — розповів він.

За словами речника, за минулу добу вказаний напрямок перетнули тільки 47 вантажних транспортних засобів в обох напрямках, "а після 13:00 й тепер українська сторона фіксує по нашому пункту пропуску безпосередньо, що вантажівки не рухаються ні з Польщі, ні в Польщу. Польська сторона не приймає вантажні транспортні засоби до себе з України".

Також суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажівками залишається і в напрямку пункту пропуску "Ягодин". "За минулу добу тут перетнуло кордон 111 вантажівок, які слідували з Польщі в Україну. Як і раніше, польські фермери не пропускають жодної вантажівки, яка слідує з України в Польщу. За останні дні це "нульові" показники перетину кордону в бік Польщі на цьому напрямку", — додав Демченко. Він повідомив, що у чергах на шести пунктах пропуску стоять 2350 вантажівок.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 1 березня, на переході Краківець-Корчова польська поліція на дві години заблокувала українських водіїв.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності