• Головна
  • Україна
  • Двоє ухилянтів на велосипедах намагалися зі Львівщини потрапити у Польщу

Двоє ухилянтів на велосипедах намагалися зі Львівщини потрапити у Польщу

Двоє ухилянтів на велосипедах намагалися зі Львівщини потрапити у Польщу

Чоловіки хотіли виїхати до Німеччини. А звідти — до США

Співробітники прикордонної служби в Медиці затримали двох іноземців, які перетинали польсько-український кордон на велосипедах. Звідти вони хотіли дістатися до США. Про це 26 лютого повідомили у прикордонній службі Польщі.

За повідомленням польських прикордонників українців затримали минулої суботи, 24 лютого, на ділянці державного кордону, яку охороняють прикордонники із застави в Медиці. Офіцери, які спостерігали за цією територією за допомогою спецтехніки, помітили двох чоловіків, які перетинали кордон на велосипедах у недозволеному місці.

"Іноземці, не підозрюючи, що за кожним їхнім кроком пильно стежать, поспішно – пішки та на двоколісних – пробиралися багнистою місцевістю та прямували вглиб Польщі”, — йдеться у повідомленні.

Їх затримали прикордонники, які встановили дані чоловіків за паспортами. Ними виявилися двоє громадян України 25 та 35 років. Згодом з’ясувалося, що чоловіки мали намір виїхати до Німеччини на певний час на роботу. Там вони хотіли отримати потрібні документи й з часом переселитися в США. Проте їх оштрафували та повернули на територію України.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності