• Головна
  • Україна
  • Керівникові проросійського “медіахолдингу”, який закликав до убивств українців, оголосили про підозру

Керівникові проросійського “медіахолдингу”, який закликав до убивств українців, оголосили про підозру

Керівникові проросійського “медіахолдингу”, який закликав до убивств українців, оголосили про підозру

До складу “медіахолдингу” входять 18 друкованих видань терористичної організації “ДНР” та два інтернет-сайти.

Про підозру повідомили керівникові проросійського “медіахолдингу”.

Про це пишуть на сторінці Офісу Генерального прокурора.

Чоловік є громадянином України, керівником проросійського «медіахолдингу», який підтримує військово-політичне керівництво Росії та діяльність терористичних організацій.

Служба безпеки зібрала доказову базу на зрадника Романа Беседіна – керівника окупаційного “медіа-холдингу ДНР”.

Про це пишуть на сторінці Служби безпеки України.

“Він позиціонує себе як один із ключових рупорів кремля у тимчасово окупованому Донецьку і публічно закликає до фізичного знищення всього українського народу”, - йдеться у повідомленні СБУ.

Встановлено, що Беседін ще у 2018 році добровільно очолив ворожий “медіа-холдинг”, який зареєстрований в Росії та об’єднує всі друковані видання захопленої частини Донеччини.

Зрадник входить до найближчого оточення терориста Пушиліна, який особисто сприяв його призначенню до лав прокремлівського органу пропаганди.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії фігурант одним з перших розгорнув широку агіткампанію на підтримку «приєднання» окупованого Донбасу до складу РФ.

Для цього давав вказівку підлеглим пропагандистам активно висвітлювати російську “паспортизацію” місцевих жителів та робити фейкові публікації про псевдореферендум 2022 року.

Крім того, Беседін використовував підконтрольні видання для поширення закликів до участі у незаконних виборах РФ у вересні цього року.

На цих же ресурсах він агітував за маріонеткових “кандидатів” Кремля та “інформував” про сфальсифіковані підсумки фейкового плебісциту.

До складу “Державного унітарного підприємства ДНР “Республіканський медіа холдинг” входять 18 друкованих видань терористичної організації “ДНР” та два інтернет-сайти., зазначають у Офісі Генерального прокурора.

Головним завданням цього “медіахолдингу” є реалізація державної політики Росії. Підозрюваний здійснює пропаганду серед місцевого населення.

Керівник “медіахолдингу” особисто систематично виступає у засобах масової інформації із закликами до насильницької зміни конституційного ладу та меж території України, підтримує рішення і дії держави-агресора.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Беседіну про підозру за сімома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади);
  • ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 1 та ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
  • ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору);
  • ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації);
  • ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки зрадник перебуває на тимчасово окупованій частині України, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності