• Спортсмени з Львівщини вибороли «бронзу» на етапі Кубка світу з веслування

Спортсмени з Львівщини вибороли «бронзу» на етапі Кубка світу з веслування

Спортсмени з Львівщини вибороли «бронзу» на етапі Кубка світу з веслування

Українці здобули два призові місця

Шестеро спортсменів з Львівської області змагаються у Польщі на етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Віталій Вергелес та Олександр Зайцев везуть на Львівщину призові місця.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Олександр Зайцев здобув третє місце в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів.

Ще одну «бронзу» виборола чоловіча четвірка на каное на дистанції 500 метрів. Дистанцію долав львів‘янин Віталій Вергелес разом з колегами з інших областей.

Як зазначають у Львівській ОВА, веслування є одним з пріоритетних видів спорту для області. Минулого року для топспортсменів збірної області управління молоді та спорту Львівської ОВА закупило нові човни.

Нагадаємо, у травні веслувальники Львівщини вибороли три медалі на чемпіонаті України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка з веслування на байдарках і каное.